Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 31.03.2019 21:48
  • Son Güncelleme: 31.03.2019 21:48

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı ? Nereli ve kaç yaşında?

31 Mart'ta Türkiye'de 57 milyon seçmen yerel seçimler için sandık başına gitti. Yerel seçimlerde vatandaşlar adaylar hakkında araştırma yapıyor. Peki, MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı ? ve kaç yaşında sorularıyla ilgili detayları sizin için derledik.

MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı Rahmi Galip Vidinlioğlu kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Türkiye'de 57 milyon seçmen 31 Mart yerel seçimleri için sandık başına gitti. Seçmenler sandık başında oylarını kullandıktan sonra mevcut adaylar hakkındaki detayları merak etmeye başladı. İşte MHP Kastamonu Belediye Başkan Adayı , nereli sorularının yanıtı...

MHP KASTAMONU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI RAHMİ GALİP VİDİNLİOĞLU KİMDİR?

Rahmi Galip Vidinlioğlu 1967 tarihinde Taşköprü ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Taşköprü ilçesinde tamamladı. 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı ve 1991 yılında mezun oldu. 9 yıl devlet hastanesinde göz hastalıkları uzmanı olarak çalıştı. Daha sonra göz kliniği açan Vidinlioğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.