Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.03.2019 16:46
  • Son Güncelleme: 30.03.2019 16:46

kimdir, nerelidir? Fatih Belediye Başkan Adayı ?

Fatih Belediye Başkan Adayı kimdir, nereli, kaç yaşında? Türkiye için sandık başına gidiyor. Yerel de en kritik illerden biri olarak göze çarpıyor. İstanbul'un ilçeleri de partiler için büyük önem arz ediyor. Bu ilçelerden biri de Fatih olarak göze çarpıyor. Oy verecek vatandaşlar Ergün Turan'ın kim olduğunu merak ediyor. İşte Ergün Turan'ın özgeçmişi...

Ergün Turan kimdir, nerelidir? AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı Ergün Turan kaç yaşında?

Belediye başkan adayları belli oldu. 31 Mart inde AK Parti'nin Fatih belediye başkan adayı Fatih Ergün oldu.

ERGÜN TURAN KİMDİR?
, 1967 senesinde Bakırköy'de dünyaya geldi.

İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 1990 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Fakültesi'nden mezun oldu.
1999-2014 dönemlerinde Güngören ilçesinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclis Üyeliği yapan Turan, aynı zamanda 1999-2005 yılları arasında Güngören Belediyesi Teknik Başkan Yardımcılığı, İBB Meclisi İmar Komisyonu Üyeliği ve Başkanlığı, İBB Encümen Üyeliği, 2007-2009 döneminde İBB Meclisi 2. Başkan Vekilliği görevlerini yürüttü.

18 Nisan 2014 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı görevine atanan M. Ergün Turan, 11 Aralık'ta görevinden istifa etti. Turan, evli ve dört çocuk babasıdır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.