Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 30.03.2019 16:14
  • Son Güncelleme: 30.03.2019 16:14

1 Nisan Pazartesi günü eczaneler, noterler, hastaneler, bankalar ve PTT açıık mı?

1 Nisan Pazartesi günü okulların tatil edilmesinin ardından vatandaşların merak ettiği diğer konular arasında bankalar ve kurumların hizmet verip vermeyeceği oldu. Peki, 1 Nisan Pazartesi günü eczaneler, noterler, hastaneler, bankalar ve PTT açık mı? İşte konu ile ilgili merak edilenler...

1 Nisan'da bankalar açık mı?

31 Mart yerel seçimler için geri sayım başladı. Milyonlarca vatandaş 31 Mart'ta sandık başına gidecekler. 31 Mart seçim sonrası, 1 Nisan'da okulların tatil edildiği bilgisinin gelmesinin ardından vatandaşlar, bankalar ve kurumların açık olup, olmayacağını araştırmaya başladı. Peki, 1 Nisan Pazartesi günü eczanele, noterler, hastaneler, bankalar ve PTT açık mı? İşte ayrıntılar...

1 NİSAN'DA BANKALAR ECZANELER, HASTANELER AÇIK MI?

31 Mart yerel seçim sonrası 1 Nisan'da bankalar ve kurumların açık olup, olmayacağı merak ediliyordu. Konu ile ilgili yapılan resmi açıklamaya göre 1 Nisan Pazartesi günü bütün kamu kurumları açık olacak.

Böylelikle, eczaneler, noterler, hastaneler, bankalar ve PTT 1 Nisan 2019 Pazartesi günü hizmet vermeye devam edecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.