Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.03.2019 20:16
  • Son Güncelleme: 15.03.2019 22:22

'daki katliam sonrası senatörden küstah açıklama

’da isimli terörist tarafından Müslümanlara karşı gerçekleştirilen saldırı sonucunda en az 49 kişinin hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak bir açıklama yayımlayan Yeni Zelanda , çirkin ifadeler kullanarak, "Bugünkü örnekte Müslümanların katil pozisyonunda bulunmaması, kendilerini suçsuz yapmaz" dedi. PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ittifak kuran CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da, "Saldırının kaynağı İslam dünyasından kaynaklanan terördür” şeklinde yaptığı açıklamayla bu hadsiz senatörden bir farkı olmadığını gösterdi.

Katliam sonrası senatörden küstah açıklama

'nın Christchurch kentinde isimli terörist tarafından Müslümanlara yönelik gerçekleştirilen terör saldırısının ardından açıklama yapan Yeni Zelanda'nın Queensland , çirkin ifadeler kullanarak, "İslâm, faşizmle denk bir dindir. Bu örnekte Müslümanların katil pozisyonunda bulunmaması, kendilerini suçsuz yapmaz" ifadelerini kullandı.


"İSLAM İNANCI BAŞLI BAŞINA ALTINCI YÜZYILDAKİ DESPOT BİR DİNİ LİDERİN ŞİDDET İDEOLOJİSİNDEN İBARETTİR"
Cuma vakti bir camiye otomatik silahlarla saldırılması sonucu en az 49 kişinin hayatını kaybetmesine, 20'den fazla kişinin de yaralanmasına sebep olan terör saldırısını " ve Yeni Zelanda'da artan Müslüman varlığıyla" açıklayan , "Açık olalım, genelde katil olmalarına rağmen bugünün kurbanları Müslümanlardır. İslâm inancı başlı başına altıncı yüzyıldaki despot bir dini liderin şiddet ideolojisinden ibarettir" gibi sözleriyle İslâm ve Hazreti Muhammed hakkında hadsiz ifadeler kullandı.

"KATLEDİLMİŞ OLMALARI MÜSLÜMANLARI SUÇSUZ YAPMAZ"
İslâm'ın diğer dinler gibi olmadığını ve faşizmle denk bir yerde bulunduğu gibi ahlaksız açıklamalarda bulunan Yeni Zelanda Senatörü Anning, "İslâm dinine mensup olanların bugünkü saldırıda katil pozisyonunda bulunmamaları, kendilerini suçsuz yapmaz" ifadelerini kullandı.

Çirkin sözlerini tamamlamadan önce İncil'den de bir alıntı yapan Senatör Anning, "Silah kuşananlar, silahla öldürülmelidir. Şiddet dinine mensup olan ve bizi öldüreceğini söyleyenler, birisi çıkıp da kendilerini kendi sözleriyle vurunca şaşırmamalıdır" pasajını paylaştı.

BAK KEMAL'İN SKANDAL İFADELERİ
PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ittifak kuran CHP'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün Yeni Zelanda'da bulunan ChristChurch ilçesindeki Al Noor camisine cuma namazı sırasında düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin skandal açıklamalarda bulundu. Gözü dönmüş teröristin Türkiye'yi ve Erdoğan'ı tehdit etmesine karşın Kılıçdaroğlu saldırıyı yorumlarken,"Saldırının kaynağı İslam dünyasından kaynaklanan terördür" dedi.

kalan karakter 1000

sdgjhdkgm sdgjhdkgm

Bu domuz vekilinin söyledikleri yanlış aslında kendisinden bahsediyor domuz haçlı ana babadan olmak domuz olmayı gerektirir bizde bunun gereğini yapıyoruz insan değil hayvanoğlu hayvanız diyor. Kısaca biz kalleşiz diyor Müslüman da ayağını denk alacak böyle bir domuz gelince vuracak kafasını koparacak bir daha hiçbir domuz gelmez yokda her seferinde daha da ileriye gidiyorlar. Bize dokundular elli yıl beklediler elli yıl filistini yaktılar ırakı vurdular baktılar ki güçte yok ses te veriyorlar odunu hepsi şimdi bayram ediyor bizde kederden içimizi yiyoruz. Allah hepsinine şehitlik makamı verir inşallah bunu yapan ve yaptıranlarıda şimdiden helak eder inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2019 01:15
Vatandaş Vatandaş

al birini vur diğerine ayna ayna

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2019 00:28
Mehdi Mehdi

KAFİR,ZALİM,ESFELESAFİLYNLER.ZALİMLER BİRBİRLERİNİN VELİLERİDİR.SİZ GEÇMİŞTE DE BOZGUNCU VE ZALİMLERDEN İDİNİZ.İNNED DİNE İNDALLAHİL İSLAM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2019 23:34

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.