Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.03.2019 13:12
  • Son Güncelleme: 16.03.2019 12:05

Kılıçdaroğlu'ndan 'daki saldırıya ilişkin skandal açıklama

'nın siyasi uzantısı ile ittifak kuran 'nin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bugün 'da bulunan ChristChurch ilçesindeki Al Noor camisine cuma namazı sırasında düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin skandal açıklamalarda bulundu. Gözü dönmüş teröristin Türkiye’yi ve Erdoğan’ı tehdit etmesine karşın Kılıçdaroğlu saldırıyı yorumlarken,“Saldırının kaynağı İslam dünyasından kaynaklanan terördür” dedi.

Cami saldırısına ilişkin skandal açıklama

31 Mart seçimleri öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yalova'daydı. Kılıçdaroğlu, partisinin Yalova adayı Vefa Salman'ın programına katıldı, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Genel Başkanı 'da camilere yönelik yapılan saldırı hakkında da konuştu. Ancak saldırıyı bir Hristiyan terörist değil de müslümanlar gerçekleştirmişçesine "Eğer onların dediklerini yapmazsanız; katliniz vacip oluyor. İslam dünyasında yaşanan dram, İslam dünyasından kaynaklanan terör bütün dünyada farklı yorumlara yol açtı" gibi ilgisiz bir yorumda bulundu.Kılıçdaroğlu sözlerine şöyle devam etti;

İNANÇ ÜZERİNDEN SİYASET GÖNDERMESİ!
Yeni Zelanda'da insanlığa karşı büyük bir terör suçu işlendi. Lanetliyoruz. Batılı dostlarımıza da sesleniyorum. İnanç üzerinden siyaset yapmanın ne kadar tehlikeli sonuçlar doğuracağını Yeni Zelanda'da bir kez daha gördük.

"İSLAM DÜNYASI DÖNÜP KENDİNE BAKSIN!"
Tabii dönüp İslam coğrafyasına da bakmamız gerekiyor. İslamiyet üzerinden insanların birbirlerini nasıl katlettiğini görüyoruz. IŞİD, El-Kaide dediğimiz terör örgütleri kendi Müslümanlık anlayışlarını zorla dayatmaya çalışıyorlar. Eğer onların dediklerini yapmazsanız; katliniz vacip oluyor.

"MÜSLÜMANLAR NEDEN BENİM ÜLKEMDE TERÖR VAR DİYE DÜŞÜNSÜN"
İslam dünyasında yaşanan dram. İslam dünyasından kaynaklanan terör bütün dünyada farklı yorumlara yol açtı. İslam dünyasının da 'neden benim ülkemde terör var' diye düşünmesi gerekiyor."

kalan karakter 1000

yasar yasar

bu utanmaz adam bırde ulkeye tam demokrası getırecegız yaygarası yapar bundan daha ınsan nasıl özgur olurkı alenı vatan haınlıgı yapıyor yaptıgı hıc bırsey mılet menfaatıne degıl nerde bır terörıst vatan dusmanı görse sahıp cıkıyor bunun yaptıgına hıc ulke vatandası musade etmez böyle kendı vatanını her fırsatta sıkayet eden de baska bır yerde bulamazsınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2019 09:55
türk türk

ha terör örkütü ha kemal kılıctaroğlu arasında fark yok ALLAH korusun bunun eline gecse bu vatanıda satar ALLAH fırsat vermesin :

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2019 03:11
ALİ GÜLER ALİ GÜLER

İŞTE BU NEİDÜĞÜ BELLİ OLMAYAN ADAM ÜLKEMİN ANA MUHALEFET PARTİSİ GENEL BAŞKANI MI GÜLDÜRMEYİN ALLAH AŞKINA BU ADAM RESMEN BU MİLLETİN DÜŞMANI VATANSIZ BAYRAKSIZ TOPRAKSIZ KALASIN İNŞAALLAH

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 15.03.2019 18:50
ömer ismail kütükcü ömer ismail kütükcü

bunları söyleyebilen birisinin ülkemde var olmasını kabullenemiyorum

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.03.2019 18:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.