Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.03.2019 13:23
  • Son Güncelleme: 15.03.2019 16:08

: 'daki saldırıda 3 Türk vatandaşı yaralandı

haberine göre Dışişleri Bakanı , 'daki saldırıda yaralananlar arasında 2 Türk vatandaşının da bulunduğunu açıkladı. Çavuşoğlu yaralanan vatandaşlarımızın hayati tehlikesinin bulunmadığını aktardı. Öte yandan Gaziantep mitinginde konuşan Başkan Erdoğan saldırıda 3 Türk vatandaşının yaralandığını açıkladı.

Dışişleri Bakanı , gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. 'da yaşanan katliama ilişkin soruları da yanıtlayan Çavuşoğlu, saldırıda 2 Türk vatandaşının da yaralandığını açıkladı.

Bakan Çavuşoğlu'nun açıklamalarından satır başları;
Saldırıdan basın yayın organları ve siyasetçiler de sorumludur. Avrupa ülkelerinden Müslümanlar'a ve dinimize karşı nefret dilini ifade özgürlüğü ve demokrasi olarak nitelendirmemeleri ve önlem almaları gerektiğini hatırlatmak isterim. İki vatandaşımızın yaralandığını öğrendik. Mustafa Boztaş ve Zekeriya Tuya. Hayati tehlikeleri yok.

BELÇİKA'DA GÖRÜLEN PKK DAVASI
Türkiye'deki bir iddianame ile ilgili yorum yapmanız doğrudan yargıya müdahale anlamına gelir. Belçika'da yargının PKK terör örgütü ile ilgili verdiği kararları ibretle izliyoruz. Belçika'daki yargı PKK'yı aklamak için yollar arıyor.

VİZE SERBESTİSİ
Vize serbestisi ile ilgili 6 kriter kaldı.

GÜMRÜK BİRLİĞİ
Avrupa Birliği ülkelerinin yarısından çoğu Gümrük Birliği'ndeki değişikliklerden Türkiye'nin yararlandığından daha çok yararlanacaktır.

Türkiye ile imzalanan anlaşmalara sadık kalınması gerekiyor.BAŞKAN ERDOĞAN AÇIKLADI: 3 VATANDAŞIMIZ YARALI
Gaziantep mitinginde konuşan Başkan Erdoğan, "Şimdi bu vesileyle, bugün maalesef Yeni Zelanda'da yaşanan hadisede İslam karşıtı katiller ellerine silahlarını alıp Cuma namazı için toplanan Müslüman kardeşlerimize saldırıyorlar. Ve 49 kardeşimiz orada şehit oldu. Bunların dışında da 3 tane Türk var. Kendisiyle görüştüm. Cumhurbaşkanı ile de görüştüm. Bu alçak bir de bildiri yayınlamış. Bu bildiride Müslümanları, ülkemizi, milletimizi ve şahsımı da hedef alıyor" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

soguk kan soguk kan

youtubda söyledigine göre bu isin arkasinda yine Pentagon ve ona bagli blogu isi... zaten cantalarda NAZI sembölleri (schwarze sonne) asiri sag radikal teröristleri isaret ediyor, ve asiri sagnin artisinda BATIDA (AB ülkelerde) arkadaki kisi Steve Bannon (pentagon), kan dökerek bi sey elde edeceklerine inaniyorlar gibi, bir gün birileri onlarin derilerini canli canli yüzerse sasirmayin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2019 17:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.