Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.03.2019 18:22
  • Son Güncelleme: 14.03.2019 18:49

Son dakika... Kaşıkçı inde flaş gelişme! çıkarıldı

Son dakika... Kaşıkçı inde flaş gelişme! 'nin talebiyle çıkardı.

Kaşıkçı cinayetinde flaş gelişme! Kırmızı bülten çıkarıldı

Kaşıkçı ine ilişkin son dakika gelişmesi! 'nin talebiyle infaz timindeki 20 Suudi şüpheli hakkında çıkardı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında Kaşıkçı'yı öldüren infaz timinde yer aldığı belirlenen 20 Suudi vatandaşı hakkında kırmızı bülten çıkarılması talep edilmişti.

KAŞIKÇI'NIN CESEDİ HALA BULUNAMADI
Suudi gazeteci Kaşıkçı, evlilik işlemleri için 2 Ekim 2018'de girdiği Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğunda öldürülmüştü.

Orta Doğu'nun en etkin gazetecilerinden, Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesi ve sonrasında yaşananlar, Türkiye ve dünya kamuoyunun gündemindeki yerini koruyor.

Cinayetin üzerinden geçen sürede Kaşıkçı'nın ne zaman, nerede ve nasıl öldürüldüğüyle ilgili bilgiler ortaya çıktı ancak cesedinin nerede olduğu konusu hala netlik kazanmadı.

Öte yandan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun, Kaşıkçı cinayeti davasında Suudi Arabistan'dan yargıladığı isimleri açıklamasını istemişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.