Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.03.2019 22:56
  • Son Güncelleme: 14.03.2019 23:55

Başkan : 'de beste yapacak

Başkan , katıldığı bir canlı yayın programında 'ın için bir beste yapacağını söyledi.

Başkan Erdoğan ilk defa açıkladı! Fazıl Say 29 Ekim için beste yapacak

Başkan , özel bir televizyon kanalının canlı yayınında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Erdoğan, "'le de oradaki buluşmamız, o davet önemliydi. Birçok şeyler de söylendi. Mesajlar atıldı, yıldırmaya yönelik. Arkadaşlara 'gideceğim' dedim." ifadesini kullandı.

Başkan Erdoğan, "ABD'den senatör o gün misafirimdi. Kendisine dedim ki, 'yogun programın yoksa buradan beraber gidelim' dedim. O da kırmadı, geldi. Çok çok memnun oldu. Trump'a da anlatmış. Bana söyledi." dedi.

BAŞKAN İLK DEFA AÇIKLADI
Başkan Erdoğan, "Ben tabii kendisinden özellikle için şöyle bir beste yapmasını istedik, o da bir beste yapacak. Onu da ayrıca bir iki parçasıyla destekleyerek bize 1 saatlik sunumu olacak. Çünkü bizim hakikaten salon muhteşem. Diyebilirim ki tam bir opera binası oldu. Eksikleri olabilir. Ülkemizde onun benzeri yok henüz. Fazıl Bey'in de orayı beğeneceğine inanıyorum." diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.