Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.03.2019 23:38
  • Son Güncelleme: 14.03.2019 23:38

Başkan Erdoğan isimli gencin paylaşımına 'dan yanıt verdi

Başkan , isimli gencin "Ben evden okula hatta markete gittiğimde yoruluyorum; her gün iki üç ili nasıl geziyor?" paylaşımına 'dan yanıt verdi. Erdoğan, "Berk Can kardeşim, 'Aşkınan çalışan yorulmaz.'"  ifadesini kullandı.

Başkan Erdoğan Berk Can isimli gencin paylaşımına Twitter'dan yanıt verdi

Başkan , isimli gencin yaptığı paylaşıma kayıtsız kalmadı ve üzerinden yanıt verdi.

Başkan Erdoğan, ""Berk Can kardeşim, "Aşkınan çalışan yorulmaz." Milletimizle kucaklaşmak bize yorgunluk değil, ancak mutluluk getirir. Bir gün inşallah bir miting temposu içerisinde görüşürüz. 🙂👋" ifadesini kullandı." ifadesini kullandı.

BERK CAN'IN PAYLAŞIMI
"Ben evden okula hatta markete gittiğimde yoruluyorum; her gün iki üç ili nasıl geziyor? Bu nasıl bir enerjidir. Bir gün içerisinde neler yaptığını, bu kadar programa nasıl yetiştiğini, yanında olup görmek isterdim. @RT_Erdogan"

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.