Bugünkü
Takvim

-ŞOK!

FETÖ-ŞOK!
Kendilerini polis olarak tanıdan telefon dolandırıcıları, 4 ay önce Güner Zöngür'ü (77) aradı. Sahtekarlar, "Kimliğiniz Suriyeli bir kişi tarafından kopyalandı. Adınıza telefon hattı çıkarıldı. Bu hat ile FETÖ firarisi Adil Öksüz ile görüşülüyor" diyerek ı kandırdı.FETÖ firarisi Adil Öksüz, "kırmızı bültenle" aranıyor.

Çete, panikleyen yaşlı kadını korkutup, Göktürk'teki 700 bin liralık dairesini 340 bin liraya sattırdı. Dolandırıldığını anlayan yaşlı kadın soluğu savcılıkta aldı. Yaşlı kadın, evini sattığı Hakan G.'ye zararının karşılanması için 200 bin liralık dava açtı.

ALİ OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.