Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 13.02.2019 11:39
  • Son Güncelleme: 13.02.2019 12:35

Şehir Hastanesi'nde hasta kabulü başladı

, " Şehir Hastanesinde hasta kabulüne bugün itibariyle başlandı." dedi. Öte yandan Başkan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada "Ankara'daki şehir hastanesi, 'nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz." demişti.

, " Şehir Hastanesi'nde hasta kabulüne bugün itibariyle başlandı." dedi.

BAŞKAN ERDOĞAN MÜJDEYİ VERMİŞTİ
Başkan Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Sincan ilçesindeki Lale Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış törenindeki konuşmasında "Ankara'daki Şehir Hastanesi, 'nin en büyüğü olacak ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz." demişti.
Ankara'da yapımı tamamlanan ve yakın bir zamanda açılışını gerçekleştirecekleri şehir hastanesinde çok sayıda vatandaşın tedavi olma imkanı bulacağını belirten Erdoğan, "Yönetime geldiğimizde dünyada satın alma paritesine göre 17'nci sıradaki Türkiye'yi hamdolsun 13'üncülüğe kadar çıkardık. İnşallah bu yılın sonunda 12'nciliğe yükseltmeyi bekliyoruz." şeklinde konuştu.

"TÜRK MİLLETİNE YAKIŞAN NEYSE ONU YAPTIK"
Erdoğan, konuşması sırasında dev ekranlarda şehir hastanelerine ilişkin videonun izletilmesi üzerine, "Bu hastaneler dünyada bile yok, bu Türkiye'de var. Türk milletine yakışan neyse onu yaptık, onu yapıyoruz. Şu güzelliğe bak. Şu anda inşallah Ankara'daki şehir hastanesi, Türkiye'nin en büyüğü olacak. Artık hemen hemen her şeyi bitti ve birkaç gün içerisinde inşallah açıyoruz." ifadesini kullanmıştı.

Etlik'te bulunan diğer şehir hastanesini de açacaklarını vurgulayan Erdoğan, böylece Ankara'nın Bilkent ve Etlik olmak üzere iki dev şehir hastanesine kavuşacağını bildirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.