Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.02.2019 12:53
  • Son Güncelleme: 12.02.2019 13:24

'den tanzim satış noktasında provokasyon! Halk böyle tepki gösterdi

Başkanlık referandumunda "hayır" provosyonuna imza atan CHP'li yandaş gazeteci yine sahnede... İrfan Değirmenci, provokasyon için gittiği tanzim satış noktasında vatandaşlardan gerekli cevabı aldı. "Türkiye neden bu duruma geldi" diye soran Değirmenci'ye, "Bazı geri kafalıların yüzünden bu duruma geldi. Devlete provokasyon yapmak için fiyatları yükseltenler yüzünden bu hale geldi. O terbiyesizler yüzünden bu hale geldi." diyerek yanıt verdiler. Vatandaşlardan biri de "Bir takım malzeme çıktı herhalde. Çekmende sebep ne? Kimsenin hakkı yok burda çekmeye. İki tüp için 100 gün yattım ben. Defol git şurdan." diyerek tepki gösterdi.

CHP'li yandaş gazeteci , 'da açılan "Halk Sebze" çadırı önünde provokasyon yapmak isteyince halkın tepkisini çekti. Vatandaşlar, "Bir takım malzeme çıktı herhalde. Çekmende sebep ne? Kimsenin hakkı yok burda çekmeye. İki tüp için 100 gün yattım ben. Defol git şurdan" diyerek Değirmenci'ye tepki gösterdi.

O TERBİYESİZLER YÜZÜNDEN BU HALE GELDİ
"Türkiye neden bu duruma geldi" diye soran Değirmenci'ye tokat gibi yanıt:

"Bazı geri kafalıların yüzünden bu duruma geldi. Devlete provokasyon yapmak için fiyatları yükseltenler yüzünden bu hale geldi. O terbiyesizler yüzünden bu hale geldi."

VATANDAŞ FİYATLARDAN MEMNUN
Sebze ve meyve fiyatlarını düşürmek için hayata geçirilen tanzim satış uygulaması dün başladı. Pek çok noktada hayata geçirlen uygulamaya vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, uzun kuyruklar oluştu. Vatandaşlar düşük fiyatlardan memnun kaldı."

Değirmenci'nin "Tanzim satış noktasından memnun musunuz?" sorusuna vatandaşlar "Çok memnununuz. En azından ucuza yiyeceğiz. Allah razı olsun" diyerek yanıt verdi.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

zaten vatandaş cevabınıda vermiş.demekki istediği malzemeyi alamamış.umduğu dağlara kar yağmış.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 12.02.2019 13:27
ihsan ihsan

işte hain sapıklardan bir tanesi daha ne çok hain var yahu bu türkşiyede

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır3
cevapla 12.02.2019 13:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.