Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.02.2019 17:13
  • Son Güncelleme: 11.02.2019 17:18

'li Belediye Başkanı günler sonra ortaya çıktı

Belediye Başkanı günler sonra ortaya çıktı. ’li başkan Öz, 'nın 6 Şubat'ta çökmesinin ardından risk taşıdığı için yıkılan yakınlarına geldi. Başkan Öz’ün elleri cebinde ciddiyetten uzak tavırları ise tepki topladı.'da 'nın 6 Şubat'ta çökmesiyle 21 vatandaşımız hayatını kaybetti. Devletin zirvesi çöken binanın olduğu yere giderek incelemelerde bulunmuş ve gerekli yardımın yapılması için talimatlar vermişti. 'li Kartal Belediye Başkanı ise enkaz bölgesinden ayrılmaması gerekirken vatandaşları yalnız bıraktı.

GÜNLER SONRA ORTAYA ÇIKTI
Altınok Öz ve beraberindeki belediye yetkilileri, Kartal Orhantepe Mahallesi Bankalar Caddesi Sema Sokağı'nda bulunan Yeşilyurt Apartmanı'nın 6 Şubat'ta çökmesinin ardından risk taşıdığı için yıkılan yakınlarına geldi. Burada incelemelerde bulunan Altınok Öz, basın mensuplarının sorularına cevap vermeden alandan ayrıldı.


VATANDAŞLAR TEPKİ GÖSTERMİŞTİ
Öte yandan Öz'ün ziyaretinden önce ilçede yaşayan bir vatandaş, "Bu belediye başkanı nerede? Allah büyüktür, bunun hesabını verecek. Ben 78 yılından beri Kartal'da yaşıyorum. Arkadaşlar uyanın, böyle insanlar devleti hükümeti yönetemez. Vallahi yönetemez, billahi yönetemez ayıptır be. Burada insanlardan vergi alıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan da geldi. Bu belediye başkanı nerede? Allah büyüktür, bunun hesabını verecek." diye tepkisini dile getirmişti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.