Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan: Domates, biber, patlıcan terörünü bitireceğiz

Erdoğan, sebze-meyvede fiyat oyununa sert çıktı. Elini milletin cebine uzatan fırsatçıları uyardı...

Ne diyorlar; domates, patates, patlıcan, sivri biber vs... Bunların hepsi yutturmaca. İşte maalesef bir çete de öyle türedi. Hale giden müfettişleri dövmeye kalktılar.
Şunu iyi bilsinler. Nasıl Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te teröristlerin işini bitirdiysek, halde terör estirenlerin işini de en kısa zamanda bitiririz.

CEVABI CUMHUR VERECEK
Bunları 3 'Ç' ile tarif edeceksiniz. Çöp, çamur ve çukur . Bir yanında Kandil'in desteklediği , diğer yanında adı iyi olan parti var... Bir de . Cumhur İttifakı bu illet ittifakına en güzel cevabı verecektir.

Başkan , dün 'da önemli açıklamalar yaptı. Başkan Erdoğan ilk olarak Taksim'de 'nin (AKM) yerine yapılacak olan yeni opera binasının temel atma törenine katıldı. Erdoğan burada kitap, dergi ve gazetelerde oranının sıfırlanacağını duyurdu. Başkan Erdoğan daha sonra Taksim Camisi inşaatında incelemelerde bulundu. Erdoğan, İstanbul sandık başkanlarıyla bir araya geldiği programda ise önemli açıklamalar yaptı.
'yi eleştiren Erdoğan, şöyle devam etti: "Çevreci biziz. CHP'yi 3 'Ç' ile tarif edeceksiniz. Çöp, çamur ve çukur. CHP'de şu anda Kandil'deki terör örgütünün desteklediği HDP var. Bir diğer yanında da adı iyi olan bir parti. Bir de yanlarında Saadet Partisi. Dördü el ele vermişler. Ne yaparsanız yapın Allah'ın izniyle 31 Mart akşamı bu illet zillet ittifakına cumhur ittifakı en güzel şekilde cevabını verecektir. CHP ve avaneleri naylon poşetle icraatta bulunuyorlar. Bizimse kenevirden dokunmuş torbalarımız var. Sıfır atık projemizin çevreci yaklaşımıdır bu."Erdoğan, buradaki işçilere girişindeki bir tezgahtan aldığı simit ve kestanelerden ikram ederek, birlikte fotoğraf çektirdi.BAŞKAN SEVGİSİ
Başkan Erdoğan, 'dan İstanbul'a gelen 83 yaşındaki Meliha Demirel'i, elini öperek ağırladı. Meliha Nine, Erdoğan'a Türk bayrağı, eşi Emine Erdoğan için de el örmesi çorap hediye etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.