Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.01.2019 10:53
  • Son Güncelleme: 12.01.2019 11:31

Akdeniz'de korkutan deprem! Muğla beşik gibi sallandı! Son depremler

Muğla'nın Dalaman açıklarında bir deprem meydana geldi. Akdeniz çevresindeki illerde hissedilen depremin büyüklüğü AFAD tarafından 3,9 olarak açıklandı.

Akdeniz'de korkutan deprem!

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Akdeniz'de 3,9 büyüklüğünde deprem olduğunu bildirdi. AFAD, depremin en yakın nokta olan Muğla'nın Dalaman ilçesine 21,64 kilometre mesafede meydana geldiğini kaydetti.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise bugün saat 10.23'te, Muğla'nın Dalaman, Ortaca ve Fethiye ilçeleri açıklarında kaydedildiği belirtilen depremin büyüklüğünü 4,1 olarak duyurdu. Yerin 28,7 kilometre derinliğinde meydana gelen depremin, kıyı şeridinde hissedilmediği belirtildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.