Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.11.2018 10:14
  • Son Güncelleme: 29.11.2018 10:14

Mevlid için caminin renkli ışıklarla süslenmesi, tepki çekti

’nde () Girne’ye bağlı Ozanköy’de, Pakistanlıların mevlit okutmak için 'nin çevresini renkli ışıklarla süslemesi tepkilere neden oldu.

Girne'de skandal! Camiyi böyle süslediler
'nde () Girne'ye bağlı Ozanköy'de, Pakistanlıların mevlid okutmak için 'nin çevresini renkli ışıklarla süslemesi, tepkilere neden oldu.

Girne'ye bağlı Ozanköy'deki Kazafana Camisi'nde, bölgede yaşayan Pakistan uyruklular, mevlid okutmak istedi. Kazafana Camisi'nin etrafına renkli ışıklar, avluda bulunan ağaç üzerine süsler asıldı. Caminin fotoğrafları, sosyal medyada paylaşıldı, KKTC medyası da 'camide skandal' başlıklarıyla olayı okuyucularına duyurdu.

Tepkiler üzerine polis, camiye gelerek, ışıkları kaldırdı. Girne Kaymakamlığı da olayla ilgili cami imamından bilgi aldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.