Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.11.2018 16:10
  • Son Güncelleme: 12.11.2018 18:18

ile 'ün gizli görüşmesi

Genel Başkanı ile ’ün 'daki "gizli" görüşmesine ilişkin ve CHP'den açıklamalar geldi.


Genel Başkanı ile 8 Kasım'da 'da beş yıldızlı bir otelde "gizli" bir görüşme gerçekleştirdi. Birlikte sabah kahvaltısı yapan ikili, -CHP ittifakı ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Yaklaşık 1 buçuk saat süren görüşme prensip mutabakatı kararıyla sona erdi. Gizli görüşmenin ardından iki partiden art arda açıklamalar geldi. HDP "Haberimiz yoktu."derken CHP "Genel Başkanımız herkesle görüşebilir." dedi.

HDP: SONRADAN HABERİMİZ OLDU
HDP Grup Başkanvekili Fatma Kurtulan 'de yaptığı açıklamada "Görüşmeden haberimiz oldu." dedi.

"Bu görüşme partinin yetkili kurularında alınmış, önceden planmış bir görüşme değil. Sonrasında görüşme olduktan sonra öğrendiğimiz bir durum. Görüşmeyi yapanlar yalanlamadığına göre, demek ki böyle bir durum oluştu. İçeriği, kapsamını biz de bilmiyoruz."

CHP: GENEL BAŞKANIMIZ HERKESLE BİR ARAYA GELEBİLİR
CHP Genel Başkan Yardımcısı ise, yine Meclis'te düzenlenen basın toplantısında "Sayın Genel Başkanımız, ülkenin birlik ve bekası için bu konuda hassasiyet gösteren herkesle bir araya gelir." diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.