Bugünkü
Takvim

Yüreğimiz yandı

Yüreğimiz yandı
Milli Savunma Bakanlığı, 'deki Sülgü Tepe üs bölgesinde atış esnasında ağır silah mühimmatının bir kaza sonucu infilak etmesiyle 25 askerimizin yaralandığını, 7 askerimize ulaşma çalışmalarının da devam ettiğini açıkladı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: İlk bilgilere göre atış esnasında ağır silah mühimmatından kaynaklandığı değerlendirilen bir meydana gelmiştir. Kaza sonucunda yaralanan 25 kahraman silah arkadaşımız süratle hastaneye tahliye edilmiş ve tedavilerine başlanmıştır. Yedi kahraman silah arkadaşımıza ulaşma çalışmaları devam etmektedir. Kaza hakkında inceleme başlatılmıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.