Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 09.11.2018 20:07
  • Son Güncelleme: 09.11.2018 20:07

'ne icra şoku! ’nun makam odasındaki eşyalar kayıt altında...

'ne, yüklenici firmaya olan 2 milyon 693 bin 343 lira borcun ödenmemesi nedeniyle icra takibi başlatıldı. Bu kapsamda, belediye başkanı ’nun makam odasındaki eşyalar da kayıt altına alındı.

Bakırköy Belediyesi'ne şok

Alınan bilgiye göre, , 2 yıl boyunca "sivil zabıta personel hizmeti" aldığı yüklenici firma İstanbul Müzayede Organizasyon Sosyal Hizmetler Limited Şirketi'ne, 2 milyon 693 bin 343 lira borçlandı.

Söz konusu firma, hizmet bedelini alamadığı gerekçesiyle belediyeyi icraya verdi. İcra takibi başlatan Bakırköy 4.İcra Müdürlüğü'ne bağlı memurlar, bugün belediyeye geldi.

MAKAM ODASINDA DA KAYIT
İcra memurları, Bakırköy Belediye Başkanı 'nun makam odasındaki televizyon, klima, elektronik cihazların da aralarında olduğu eşyaları kayıt altına aldı.

Bakırköy 4. İcra Dairesi tarafından düzenlenen 2018/877 numaralı icra dosyasında, "İlgili sayılı dosya içinde bulunan Müdürlüğümüze ait 2018/13496 esas sayılı dosyamızın alacaklı vekilinin talebi ile Bakırköy Belediyesi'nde fiili haciz işlemi yapılmak üzere Müdürlüğümüze iadesi arz olunur." ifadeleri yer aldı.KUMAR MASASINDA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ
'ın başkenti Sofya'ya yakın bir kentte yer alan Casino Trimontium Princess'te kumar masasında Bakırköy Belediye Şirketi BYUAŞ'ın yönetim kurulu başkanı Yalçın Yazıcı ile Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

2015 mali yılı Sayıştay denetim raporuna damgasını vuran, zararlarını finans etme amacıyla sermaye artırımına gidildiği halde yıllara göre zarar eden ve Denetleme Komisyonu'nun denetleme yetkisi olmayan Bakırköy Belediye Şirketi BYUAŞ, geçtiğimiz aylarda ulusal ve yerel basında konu olmuştu.

kalan karakter 1000

ihsan ihsan

chp ye oy veren bakırköylülere tam uygun başkan

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2018 09:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.