Bugünkü
Takvim

Başkan Erdoğan: üstünü örtme çabası var

Cinayetin üstünü örtme çabası var
Başkan Erdoğan, 'a Kaşıkçı i yazdı. Erdoğan, "Kaşıkçı'nın ölüm emrinin hükümetinin üst düzey yetkilileri tarafından verildiğini biliyoruz. Emri 'ın verdiğine inanmıyorum. sayesinde dünya Kaşıkçı'nın öldürüldüğünü öğrendi. Suudi Arabistan'ın cevaplaması gereken pek çok soru var" dedi. Erdoğan şöyle devam etti: Kaşıkçı'nın kurban gittiği planlı cinayetin üstünü örtme çabalarını şaşkınlıkla karşıladık. 18 şüpheliyi derdest eden Riyad'ın medyaya yalan söyleyen ve kısa bir süre sonra Türkiye'den kaçan Suudi konsolosa yönelik hiçbir adım atmaması endişe vericidir. 'a gelerek muhatabıyla görüşen Suudi savcının soruşturmaya destek olmayı ve en basit sorulara bile cevap vermeyi reddetmesi çok üzücüdür. Hiç kimse bir daha bir müttefikinin toprağında böyle bir suç işlemeye cüret etmemelidir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.