Bugünkü
Takvim

'liler 'nu Atatürk'e şikayet etti

Teşkilatı’ndan 7 kişi Anıtkabir’e giderek Kılıçdaroğlu’nu Ata’ya şikayet etti. Anı defterine “, kurduğun parti, ilkelerini kaybetti” diye yazan disipline sevk edildi...

Kurtar bizi paşam

Genel Başkanlık koltuğunu bırakmamak için CHP'yi yok etme noktasına getiren Kemal Kılıçdaroğlu, bu kez Atatürk'e şikayet edildi. İl Teşkilatı'nın 7 üyesi, "Ata'ya Şikayet Ediyoruz" sloganıyla Anıtkabir'e gitti. Anı defterinde düştüğü notta Atatürk'e Kılıçdaroğlu'nu şikayet eden , "Sevgili Paşam, kurmuş olduğun CHP, mevcut yönetim tarafından kuruluş ilkelerini kaybetmiştir. CHP acilen kuruluş ilkelerine dönmelidir. Çok üzgünüz" dedi. Mızrak, bu protestosundan ardından, "Kesin ihraç" talebiyle disipline verildi.Sara Mızrak, sosyal medyada CHP'lilerden büyük destek gördü.


NEVŞEHİR'DE ŞOK
29. Uluslararası Hacı Bektaş Veli'yi Anma Törenleri, Hacıbektaş'taki Kültür Merkezi'nde başladı. Törene katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, salonun büyük bir bölümünün boş olduğunu görünce şaşkınlık yaşadı.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.