Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 15.09.2018 17:41
  • Son Güncelleme: 15.09.2018 18:04

'Yeni havalimanı 'yi bir numaralı turizm merkezi haline getirecek'

Uluslararası havaalanlarında döviz hizmeti sunan İspanyol menşeili Başkanı Isidoro J. Alanis, İspanyol El Economista gazetesine verdiği röportajda, açılacak yeni havalimanının 'yi bir numaralı turizm merkezi haline getireceğini açıkladı.

İspanyol gazetesi yazdı ''Yeni havalimanı Türkiye'yi bir numara yapacak'

Yeni İstanbul Uluslararası Havalimanı daha açılmadan dünyanın tüm dikkatlerini üzerine çekti. İspanyol El Economista gazetesi, döviz hizmetleri sunma konusunda uzmanlaşmış çok uluslu bir İspanyol şirketi olan Global Exchange'in yeni uluslararası havalimanındaki en büyük kazananlardan birisi olduğunu yazdı.

ŞİRKET TARİHİNİN EN BÜYÜK SÖZLEŞMESİ

Gazete, dünyanın en büyük havalimanı altyapısına sahip olacak yeni İstanbul havalimanı ile yapılan anlaşmanın şirket tarihinin en büyük havaalanı sözleşmesi olduğunu duyurdu. 29 Ekim'de hizmete girecek yeni havalimanında rekor sürede 40 yeni ofis açacak. Bu büyük zorluğun üstesinden gelmek için 'de ortaklık yapılan kuruluşun personeli, Salamanca'daki çok uluslu personelin yüzde 25'ini temsil eden 500 kişiye genişletilecek.

'TÜRKİYE'Yİ BİR NUMARALI TURİZM MERKEZİ HALİNE GETİRECEK'

Global Exchange Başkanı Isidoro J. Alanis, "Bu Global Exchange için hem ofis sayısı hem de imtiyaz sözleşmesinin süresi olarak en büyük uluslararası genişleme projesidir. Türkiye'ye sıkı sıkıya bağlı kaldığımız için Türk lirası değerinin evriminin önümüzdeki yıllarda çift haneli turizm büyümesi sağlayacağına inanıyoruz. Yeni İstanbul havalimanı Türkiye'yi dünya çapındaki bir numaralı turizm merkezi haline getirecek" dedi.

GLOBAL EXCHANGE NEDİR?

Global Exchange, uluslararası havaalanlarında döviz hizmeti sunan dünyadaki çok uluslu bir İspanyol şirketidir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.