Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 28.07.2018 17:32
  • Son Güncelleme: 28.07.2018 18:02

z 'un evini 2 ziyaret etti

'de, terör örgütleri / ve adına suç işlediği iddiasıyla 35 yıl hapis cezası istemiyle tutuklu yargılanırken, ev hapsi kararıyla cezaevinden çıkan ABD'li rahip 'ın evine ziyaretler devam ediyor.

ABD'li papaza 2 kadın ziyaretçi

/ ve adına suç işlemekle suçlanan Amerikalı rahip hakkında 'Örgüte üye olmamakla birlikte örgüt adına suç işlediği' gerekçesiyle 15 yıla kadar, 'Devletin güvenliği bakımından niteliği itibarıyla gizli kalması gereken bilgileri siyasal ve askeri casusluk maksadıyla temin etmek' suçlamasından 20 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Davaya bakan 2'nci , tutuklu olarak yargılanan hakkında, adli kontrolle 'ev hapsi'ne alınması kararı verildi.

ELEKTRONİK KELEPÇE TAKILDI

Brunson, geçen 25 Temmuz Çarşamba günü İzmir 1 Nolu F Tipi Cezaevi'nden alınarak, İzmir'in Konak ilçesi Mimar Sinan Mahallesi'ndeki evine getirildi. Brunson'a elektronik kelepçe de takıldı.

2 KADIN ZİYARETÇİ

Sağlık sorunları dikkate alınarak 'ev hapsi' kararı verilen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın evine ziyaretler sürüyor. Dün akşam da Brunson'ın evinin balkonunda 2 olduğu görüldü. bir süre balkonda konuştuktan sonra içeri girdi. Kadın ziyaretçilerden birinin yürüteç yardımı ile yürüdüğü dikkat çekti.

POLİS ÖNLEMLERİ SÜRÜYOR

Öte yandan, Brunson'ın evinin olduğu sokakta polisin aldığı güvenlik önlemleri devam ediyor. Sokağa giriş çıkış yapanlar kontrol ediliyor.

kalan karakter 1000

gürcan gürcan

bide başımıza bu papaz çıktı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2018 19:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.