Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.06.2018 10:15
  • Son Güncelleme: 27.06.2018 10:33

Çeşme'de tatilde!

Seçim hezimetinin ardından Kılıçdaroğlu'nun istifası istenirken ve İnce destekçilerinin tepkileri devam ederken, bazı 'liler her şeyi boş verip tatile gidiyor. Tatile giden CHP'liler arasında seçim öncesi " Genel Müdürü olacaksın" diye gazlanan da var.

Uğur Dündar Çeşme'de tatilde!

'nin bir seçim daha kaybetmesinin ardından CHP'liler plajları doldurmak üzere ilk günden yola çıkmıştı. Kalan CHP'liler ise destekçileri ve Kılıçdaroğlu destekçileri olarak ikiye bölünmüş, iki gündür parti binası önünde protestoları sürdürüyor.

HER ŞEYİ BIRAKIP TATİLE GİTTİ
Her şeyi olduğu gibi bırakıp tatilin yolunu tutanlardan biri de Sözcü yazarı oldu.

"ÇOK BUNALDIM, İYİ HİSSEDİNCE DÖNERİM"
'de yazlığı olduğu ve her yaz buraya gittiği bilinen Dündar, köşesinden duyurduğu tatil planını "Çok bunaldım." sözleriyle açıkladı.

Çeşme'de "Kafa dinlemeye" giden Dündar, "Kendimi iyi hissedince döneceğim."diyerek okuyucularına veda etti.TRT GENEL MÜDÜRÜ DİYE GAZLANIYORDU
24 Haziran seçimlerinden önce gaza gelen muhalefet kanadı Uğur Dündar'ı genel müdürlüğü için gazlıyordu. Anca muhalefetin bu gazları seçimi Erdoğan'ın kazanmasıyla sandığa gömüldü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.