Muharrem İnce kendi seçmenine "şizofren" dedi

Seçim sonuçlarının netleşmesiyle kameraların karşısına geçen Muharrem İnce, hakkında "kaçırıldı" iddialarına ortaya atan kişilere "şizofren" dedi.

Giriş Tarihi 25 Haziran 2018, 00:00 Güncelleme 25 Haziran 2018, 13:09
Muharrem İnce kendi seçmenine şizofren dedi

İÇİNDEKİLER

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova eski milletvekili ve son seçimlerde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, seçim sonuçları açıklanmadan hemen önce AA'yı hedef gösterirken seçim sonuçlarının ardından sessizliğe gömüldü.

SEÇMENİNİ MERAKTA BIRAKTI

Seçimde beklediği sonucu alamayan İnce destekçileri, bir açıklama beklerken sessiz kalan adayları hakkında endişelenerek teoriler üretmeye başladı. Teoriler her ne kadar yersiz olsa da yenilgi karşısında şaşkınlığa uğrayan ve kendini mağdur hisseden seçmenin, umut arayışının sonucu türettiği senaryolardı.

GECE BOYU "ADAM KAZANDI" DIŞINDA AÇIKLAMASI OLMADI

Recep Tayyip Erdoğan gece yarısı balkon konuşması yaparken, Gazeteci İsmail Küçükkaya'ya attığı "Adam kazandı" mesajından başka bir açıklamada bulunamayan İnce, neredeyse 15 saat sonra ilk kez kameraların karşına geçtiğinde ilk sözü kendi hakaret etti.

"BİRKAÇ ŞİZOFREN UYDURMALARI"

Geceden beri süren sessizliğin nedenini kesin sonuçları beklemekle açıklayan İnce, "Beni kimse tehdit etmedi, tehdit edecek adam da henüz yer yüzüne gelmedi. Yok eşimi kaçırmışlar vs. bunlar birkaç şizofrenin uydurmaları. Bunlar asparagas şeyler bunları bir kapatalım." dedi.

İŞTE İNCE'NİN ŞİZOFREN DİYE NİTELENDİRDİĞİ O PAYLAŞIMLARDAN BAZILARI