Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.06.2018 00:00
  • Son Güncelleme: 25.06.2018 13:09

kendi seçmenine "şizofren" dedi

sonuçlarının netleşmesiyle kameraların karşısına geçen , hakkında "kaçırıldı" iddialarına ortaya atan kişilere "şizofren" dedi.

Muharrem İnce kendi seçmenine şizofren dedi

Cumhuriyet Halk Partisi Yalova eski milletvekili ve son lerde 'nin Cumhurbaşkanı adayı , seçim sonuçları açıklanmadan hemen önce AA'yı hedef gösterirken seçim sonuçlarının ardından sessizliğe gömüldü.

SEÇMENİNİ MERAKTA BIRAKTI

Seçimde beklediği sonucu alamayan İnce destekçileri, bir açıklama beklerken sessiz kalan adayları hakkında endişelenerek teoriler üretmeye başladı. Teoriler her ne kadar yersiz olsa da yenilgi karşısında şaşkınlığa uğrayan ve kendini mağdur hisseden seçmenin, umut arayışının sonucu türettiği senaryolardı.

GECE BOYU "ADAM KAZANDI" DIŞINDA AÇIKLAMASI OLMADI

gece yarısı balkon konuşması yaparken, Gazeteci İsmail Küçükkaya'ya attığı "Adam kazandı" mesajından başka bir açıklamada bulunamayan İnce, neredeyse 15 saat sonra ilk kez kameraların karşına geçtiğinde ilk sözü kendi hakaret etti.

"BİRKAÇ ŞİZOFREN UYDURMALARI"

Geceden beri süren sessizliğin nedenini kesin sonuçları beklemekle açıklayan İnce, "Beni kimse tehdit etmedi, tehdit edecek adam da henüz yer yüzüne gelmedi. Yok eşimi kaçırmışlar vs. bunlar birkaç şizofrenin uydurmaları. Bunlar asparagas şeyler bunları bir kapatalım." dedi.

İŞTE İNCE'NİN ŞİZOFREN DİYE NİTELENDİRDİĞİ O PAYLAŞIMLARDAN BAZILARI
kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.