Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.06.2018 09:22
  • Son Güncelleme: 14.06.2018 10:09

Org. 'dan kritik görüşmesi

Genelkurmay Başkanı , Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Scarparrotti ile yol haritasına ilişkin telefon görüşmesi yaptı.

Org. Akar'dan kritik Menbiç görüşmesi

Genelkurmay Başkanı Hulusi , Genelkurmay Başkanı Akar, ABD Avrupa Kuvvetleri ve Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Orgeneral Curtis Scaparrotti ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Genelkurmay Başkanı Akar, ABD Avrupa Kuvvetleri ve NATO Müttefik Kuvvetler Harekat Komutanı Orgeneral Curtis Scaparrotti ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmeye ilişkin TSK'dan yapılan açıklamaya göre; görüşmede Suriye kuzeyindeki mevcut güvenlik durumu ile daha önce mutabık kalınan yol haritası doğrultusunda belirlenen güvenlik prensiplerinin uygulaması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.