Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.06.2018 22:47
  • Son Güncelleme: 14.06.2018 22:51

Katliamın işbirlikçisi

ilçesinde çalışmalarını yürüttükleri sırada terör örgütü ve siyasi uzantısı üyelerinin saldırısı sonucu 'ın ağabeyi Mehmet Yıldız ile beraber 3 kişi hayatını kaybetti, 8 kişi de yaralandı. ’liler da gösterdikleri tepkilerle HDPKK katliamının işbirlikçisi gibi davrandılar.

Katliamın işbirlikçisi CHP

'liler da gösterdikleri tepkilerle HD katliamının işbirlikçisi gibi davrandılar. PKK terör örgütünün siyasi kolu ile 24 Haziran leri için ittifak halinde çalışan CHP, 'taki katliamda da terör örgütü ve uzantısının yanında yer aldı.

CHP Milletvekili sosyal medyada yaptığı ve büyük tepki çeken paylaşımında, HDP'lerin silahlı saldırısını "'ye tepki", 4 kişinin öldüğü ve 8 kişinin yaralandığı saldırıyı "olay" gibi gösterdi.

Tanal skandal paylaşımında Ak Partililere saldıran PKK'lıları "esnaf" olarak tanımlayıp, hayatını kaybedenlerden biri, yaralananlardan da dördü AK Parti vekilinin kardeşleri olması gerçeğini "tepki üzerine olaylar olmuştur" ifadesiyle büyük bir yalana imza atıp HDPKK katliamını örtmeye çalıştı.

CHP FETÖ'den sonra PKK terör örgütüyle işbirliği içinde Suruç'taki katliamın ortaklığına soyundu.

CHP'li vekil Tanal'ın Suruç'taki saldırıya gösterdiği tepkinin aynısı PKK'lılarca da sergilendi.


Bu arada Suruç'ta HDPKK'lı kalleşlerin saldırısına uğrayan ve kardeşini kaybeden Ak Parti 'ın Suruç esnafını ziyaretinden karelerle ortaya çıkan gerçek, CHP'nin HDPKK yanında nasıl bir karartma peşinde olduğunu da gösterdi.60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

abbas abbas

ya bu zaten potansiyel terörist

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 15.06.2018 02:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.