Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 18.05.2018 12:25
  • Son Güncelleme: 18.05.2018 12:26

'yi ortada bıraktı

Cumhurbaşkanlığı için 'nin adayı olan 'ye partiden maddi destek çıkmadı. Seçim çalışmaları için hazineden 80 milyon lira alan CHP, İnce'yi pas geçti.

CHP Muharrem İnce'yi ortada bıraktı

'nin mitinglerine maddi destek sağlanmaması partide çatlak yarattı.

TELEFONLARINA ÇIKMIYORLAR
Kulislere göre; partinin kasası olarak bilinen Genel Başkan Yardımcısı , İnce'nin ekibinin telefonlarına çıkmıyor ve ekibe mesafeli duruyor. Cumhurbaşkanı adayı İnce'nin mitingleri için partiden maddi destek sağlanmaması ve Koç'un İnce'nin ekibinden gelen bu yöndeki taleplere mesafeli durması partiyi karıştırdı. Seçim nedeniyle yapılan Hazine yardımı ile aday adaylarından alınan ücretlerle birlikte CHP'nin kasasına yaklaşık 80 milyon TL girdiğinin bilinmesi ve buna rağmen İnce'ye bir kuruş dahi verilmemesi tartışmaları iyice alevlendirdi.

Kulislere göre ayrıca; İnce'nin Kılıçdaroğlu'na sunduğu 18 kişilik milletvekili aday listesi de tırpan yiyecek. CHP'de seçilebilecek sıralara konulan milletvekili adaylarından da 60 bin TL alınacak. Adaylardan bağlı bulundukları illerin örgütlerine destek olmaları istenecek.

"ATEŞLEYİN BAKALIM"
24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, dün Amasya'da yaptığı mitingde tuhaf bir çağrı yaparak vatandaşlardan maddi destek istedi. İnce "Amasya'dan bütün milletimize sesleniyorum, bir kampanya yapıyoruz, Cumhurbaşkanı adayı partiden bağımsız bir kampanya yapıyor. Bende para yok. Küçük bir uçak kiraladık İstanbul'dan buraya geldik. Ateşleyin bakayım ateşleyin, hepiniz para yatırın oraya bakalım. 5 lira, 10 lira neyse ama yatırın" diyerek vatandaşlardan para istedi.

kalan karakter 1000

cemaleddin cemaleddin

secime yakin katir ile dolashir Insallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 18.05.2018 17:42
yunus yunus

yakında cami önlerinde görürseniz ,şaşırmayın gidişat onu gösteriyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 18.05.2018 15:55
yunus yunus

yakında cami önlerinde görürseniz ,şaşırmayın gidişat onu gösteriyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 18.05.2018 15:55
hicab hicab

kk , inceyi kürsiye davet ettiginde söyle demisti , gel bakalim muharrem ince. yani demek istediki , ince çik su kürsüye de boyunun ölçüsünü alayim , sende gör ne kadarlikmissin. bu kk, bence iyi yolda, dogru yolda demiyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 18.05.2018 14:44
imdi imdi

şimdide bu yalanla mı oy toplayacaksınız. mağdur adam ince. kodoman kılıçtaroğlu . ya ince adamı ince ince yaseminceye çevirirler

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 18.05.2018 14:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.