Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 14.05.2018 18:11
  • Son Güncelleme: 14.05.2018 18:49

ist sevici , öncesi halka küstahça ler savurdu

Gezi provokatörü , paylaşımlarıyla provokasyonlarına devam ediyor. Her defasında istlere methiyeler düzen Barış Atay, bu kez de halkı edecek kadar haddini aştı.

Terör sempatizanı Barış Atay'dan küstah tweet!
Gezi kalkışmasının oyuncularından provokatör , toplumun sinir uçlarıyla oynayarak toplumu tahrik etmeye devam ediyor. Türkiye'nin sınır güvenliğini sağlamak ve bölgeyi örgütü yuvalarından temizleyerek halka teslim etmek için başlattığı Zeytin Dalı Harekatı'na ''Zeytin dalı değil, savaş balatasıdır'' diyerek terör savunuculuğu yapan Atay, bu kez de halkı açık açık etti.

Atay hesabından yaptığı paylaşımda, ''Hepiniz ağlayarak özür dileyeceksiniz. O gün geldiğinde; affedeni, acıyanı, yargılamaktan vazgeçeni de unutmayacağız! Yok öyle "torunlarla emeklilik, hepimiz kardeşiz, kavga istemiyoruz" falan. Her şey yeni başlıyor. Bu ülkeye, insanına yaptıklarınızın hesabını vereceksiniz!'' dedi.

Skandal paylaşıma halktan gelen birçok tepkinin yanında bir tepki de Sabah Gazetesi yazarı ve SETA Vakfı İstanbul Genel Koordinatörü Fahrettin Altun'dan geldi. Altun, "Milleti, millet iradesini tehdit etmek bu kadar kolay mı? Kolay demek ki! Bu kin, bu nefret ihmalde gelmez. Millet bunlara 24 Haziran'da sandıkta gereken cevabı verir. Sonra da devlet verir herhalde" dedi.Terör sevici Atay'ın öncesi giriştiği halkı kışkırtma, tahrik etme çabasına, sosyal medyadan tepki yağdı.

YAVUZ BİNGÖL'E KÜSTAHÇA HAKARET ETTİ, CUMHURİYET GAZETESİ ''TEPKİ'' DİYE VERDİ

Sanatçı Yavuz Bingöl'ün, "Bu coğrafyada bir-iki tane daha Tayyip Erdoğan çıksaymış, daha kuvvetli bir coğrafya olurmuş. İran'da, Pakistan'da da onun gibi bir lider olsaydı; Amerika ve İngiltere gibi emperyal güçler bu kadar kolay at oynatamazmış oralarda" sözleri de Atay'ı çıldırttı.

Yine sosyal medya hesabından Yavuz Bingöl ile ilgili ''gördüğüm yerde yüzüne tükürmek şart oldu'' gibi küstahça eden Atay'ın sözlerini, Cumhuriyet Gazetesi ''Oyuncu Atay'dan Yavuz Bingöl'e tepki'' diye verdi.

BU İLK SKANDALI DEĞİL!
Sözde oyuncu, özde hain Atay'ın skandalları ve ihanetleri saymakla bitmiyor. Yaptığı tüm açıklama ve katıldığı tüm eylemlerle terör saflarında yer alan Atay, birçok kez milletin dini ve milli kutsal değerleriyle alay ederek tepki çekmişti.

"FOTOĞRAFTAKİ ANNEYİ BULUN"
Atay, yeni yılın ilk doğan bebeği Meryem Azra'nın haberini "Fotoğraftaki anneyi bulun" notuyla paylaşarak çarşaflı olan anneye saygısızlık etti.

EVET ÇIKINCA HAKARET VE TEHDİDE SARILMIŞTI
Ağızlarını her açtıklarında demokrasi ve özgürlükten söz eden bazı ünlü isimler gibi ; Barış Atay da sandıktan 'Evet' çıkmasını hazmedemedi. Barış Atay: "Azdan az, çoktan çok gider. O da biliyor aslında kaybetmekte olduğunu. Hayır, daha bitmedi. Biz kazanacağız... Şaibeli bir seçimin sözüm ona galibisin, aldığın oy ne olursa olsun meşru değilsin." diyerek milletin sandıktaki iradesine saygısızlık etmiş, milletin kararını hiçe saymıştı.

REDHACK BAĞLANTILI DİYE GÖZALTINA ALINMIŞTI
Sözde oyuncu Atay, 2013 yılında "Redhack" ve "Anonymous" ile bağlantılı oldukları iddiası ile gözaltına alınmış sonrasında serbest bırakılmıştı.

TERÖR ÖRGÜTÜ YPG'YE AĞLADI
Atay, Türkiye'yi güneyinden kuşatmaya çalışan ABD destekli terör örgütü YPG'ye sahip çıktı. Türk milletinin demir yumruğunun hainlerin başına indirilmesini yediremeyen Atay, Zeytin Dalı Harekatı'nı kendince manipüle etmeye çalıştı.

İşte Atay'In o rezil yorumu:
''Afrin; Suriye halkınındır. Uzattığınız #ZeytinDalı değil savaş baltasıdır. Dış politikada 7 yıldır sonuçları düşünülmeden yapılan bu hamleler, hamasi laflar, RTE ve AKPnin iktidarı kurtarma çabasından başka bir şey değildir. ''.

kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

BU MİLLET TARİH BOYUNCA KİMSEYE DİZ ÇÖKMEDİ, HELE SENİN GİBİ CİBİLİYETİ BELİRSİZLERE ASLA. MİLLETİMİN YARADILIŞ ÖZELLİĞİ "YA İSTİKLAL YA ÖLÜM"DÜR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.05.2018 14:12
xs xs

Tam katıksız ermeni tohumu olduğu ayan beyan belli

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2018 11:01
ALP ARSLAN ALP ARSLAN

ŞEREFTEN NAMUSTAN YOKSUN KİŞİLERİN YAPACAĞI TEK ŞEY BÖYLE HAVLAMAK...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2018 09:53
VATANSEVER VATANSEVER

işte ülkemizde barış atay gibileri besliyoruz ,devlet düşmanları ,batı özentileri ,soyu nesebi belli olmayanlar ,adını barış koymuşlar lakin sen bu isme asla layık değilsin ,DÜRZÜ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2018 08:55
VATANSEVER VATANSEVER

işte ülkemizde barış atay gibileri besliyoruz ,devlet düşmanları ,batı özentileri ,soyu nesebi belli olmayanlar ,adını barış koymuşlar lakin sen bu isme asla layık değilsin ,DÜRZÜ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2018 08:55

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.