Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.04.2018 16:05
  • Son Güncelleme: 23.04.2018 16:35

'ndan Meclis kürsüsünde skandal sözler

'de özel oturumunda kürsüye çıkan lideri Kemal  yine ağzıyla konuştu. YPG'lilere terörist bile diyemeyen Kılıçdaroğlu FETÖ ile mücadeleden duyduğu rahatsızlığı bir kez daha dile getirdi. Kılıçdaroğlu, " darbesini şiddetle reddediyorum" dedi

Kılıçdaroğlu'nun FETÖ aşkı bitmiyor

Meclis'te özel oturumunda lideri 'nun, "Sizin çocuklarınıza bırakacağınız tek adam rejimi kurma mirası vardır ki üzülerek söylüyorum bu kötü bir mirastır. darbesini şiddetle reddediyorum" dediği skandal sözleri Meclis'te tansiyonu yükseltti. Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP'li 15 milletvekilinin İyi Parti'ye katılmasına atıfta bulunarak "Milletvekillerini kiraya vermenin huzursuzluğunu buraya yansıtmıştır" dedi.

'de 23 Nisan özel oturumunda kürsüye çıkan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yaptığı konuşmada, "24 Haziran'da yapacağımız seçimlerde görev süresini dolduracak milletvekillerinin torunlarımıza bırakacağı en güzel miras darbe girişimine karşı topyekun direnmektir. Bu kutsal çatı altında arkadaşlarımız darbecilere direnmiş vatandaşlarımıza da moral vermiştir. O gece TBMM'de bulunan 107 milletvekili arkadaşımı bir kez daha yürekten kutluyorum. 15 Temmuz'da darbecilerin başarısız kalmasıyla kahraman sıfatını hak eden milletvekillerimizin bazıları üzülerek söylüyorum ki 20 Temmuz darbesiyle TBMM'nin yetkilerini devretmişlerdir. Sizin çocuklarınıza bırakacağınız tek adam rejimi kurma mirası vardır ki üzülerek söylüyorum bu kötü bir mirastır. 20 Temmuz darbesini şiddetle reddediyorum" diye kaydetti.

Kılıçdaroğlu'nun bu skandal sözlerinin ardından Meclis'te tansiyon yükseldi, tartışma çıktı. AK Parti sıralarından 'yuh' sesleri yükseldi. Tansiyon yükselince Meclis Başkanı araya girdi.

AK PARTİLİ MUSTAFA ELİTAŞ: MİLLETVEKİLLERİNİ KİRAYA VERDİ
Sataşma var diyerek kürsüye gelen AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP'li 15 milletvekilinin İyi Parti'ye katılmasına atıfta bulunarak "Milletvekillerini kiraya vermenin huzursuzluğunu buraya yansıtmıştır." dedi.

Elitaş şöyle konuştu: Genel Başkan anlaşılan o ki, 15 Temmuz günü kahramanca direnen direnci gösteremeyip, kahvesini içerken, sonuç ne olacak diye beklemekte ve aldığı talimatla efelik yapmaya kalkıyor. Bugün 20 Temmuz tarihine geldiğimiz süreçte bütün grup başkanvekilleri, olağanüstü hal ilan edileceğiyle ilgili bilgisi vardı. Demek ki Kılıçdaroğlu, bu görüşmenin farkında değil. TBMM'nin yaptığı çalışmalarla ilgili tamamen yanlış bilgi vermiştir. 26. dönemde 24287 yazılı soru sorulmuş 10075'i cevaplanmıştır. En çok soru AK Parti dönemlerinde cevaplanmıştır. 26. dönemde 1226 sözlü soru sorulmuş 568'i cevaplanmış. Gördüğüm hadise şu, milletvekillerini kiraya vermenin rahatsızlığını bu kürsüde yansıtıyor.

.

kalan karakter 1000

MUSTAFA... MUSTAFA...

Bu valla bilerek yapıyor maksat sokaklar karışsın şunu adam yerine koymayıp cevap verilmese iki günde susar ama

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2018 20:05
TC TC

tAMAMEN YUR DİŞİ MİHRAKLARININ KÖLESİ OLAN BU PARTİYE OY VERRENLER ÜLKELERİNE İHANET ETMİŞ OLACAKLARDIR

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.04.2018 18:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.