Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 16.04.2018 09:55

lerinde yeni sistem

kısa süren evliliğe rağmen ömür boyu nafaka ödeyenlerin şikayetleri üzerine 5 kriterli çözüm için harekete geçti. Taslakta toplu tazminat alternatifi de gündemde."Ömür boyu nafaka" ödenmesine yönelik itirazları değerlendiren Hükümet, bu konuda çözüm arayışı çerçevesinde harekete geçti. Adalet Bakanlığı'nda, nafaka hesaplamasında 5 alternatifli bir çalışma yürütülüyor. Meclis'teki Boşanma Komisyonu, kendisine bu yönde ulaşan çok sayıda başvuruyu değerlendirip, hazırladığı önerileri Adalet Bakanlığı'na sunmuştu. Adalet Bakanlığı'nda, hem Meclis Komisyonu'ndan gelen öneriler, hem de Yargıtay başta olmak üzere ilgili birimlerden alınan görüşler doğrultusunda bir hazırlık başlatıldı.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

zafer daghan zafer daghan

ben 18 yıldır nafaka öduyorum 1 oglum var 21 yasında halen öduyorum bırıkmıs tazmınat borcum var 32 milyar masımdan 250nafaka 140 tldede tazmınattan alıyorlar top 390 tl askerı ucretle calısıyorum 2 cı evllık yaptım 12 yıldırda bu esımle devam edıyorum bu esımden 2 cocugum var sıkıntılar yasıyorum ödemeden bırıken tazmınatlarla ilgı sorunumuz nasıl cözulecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 02.07.2018 15:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.