Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.01.2018 16:16
  • Son Güncelleme: 21.01.2018 16:16

'de kafalar karışık

Sözcüsü Bülent Tezcan, parti olarak şanlı ordunun arkasında olduklarını söyledi. Bu açıklamanın ardından SİHA Sezgin, bir kez daha terör örgütüne sahip çıkarak "Savaşa hayır" tweet'i attı.

CHP'de kafalar karışık

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye'nin kuzeyindeki Afrin bölgesine yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekatı, 'de tartışmalara neden oldu.

ALMANYA'DA YUHALANDI
Almanya'da katıldığı bir etkinlikte konuşan CHP Genel Başkanı , "Allah askerlerimize yardımcı olsun" dedi ve salonda yuhalandı.

GENEL MERKEZ: DESTEKLİYORUZ
Almanya'da yaşanan bu gerilimin ardından CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, parti olarak şanlı ordunun arkasında olduklarını ve harekatı desteklediklerini söyledi.

CHP'Lİ VEKİL: SAVAŞA HAYIR
Tezcan'ın bu açıklamasını gören CHP İstanbul Milletvekili , anında tepki tweet'i attı. Tanrıkulu, "Savaşa hayır" çağrısı yaptı.

kalan karakter 1000

ayhnkrblt ayhnkrblt

kk almanyada zaten terör örgütlerine destek verenlere hitap etmiyormuydu. bu sebeple yuhalandı, ancak kameralar karşısında yarım yamalak ta olsa askerin yanında durmak zorunda kaldı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.01.2018 10:25
Kütahyalı Kütahyalı

Bu kanı bozuklar hala milletvekilliği yapıyor bu Yüce Milletin kendilerine sağladığı tüm imkanları kullanıyorlar.Ondan sonra kendilerini bir dolara satıyorlar.Yüreğimiz ona yanıyor.Bu Vatana hainlik yapan kim olursa olsun gereği ne ise yapılmalı hesabı bir an önce sorulmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 22.01.2018 01:24
ERAY ERAY

Chp'nin içinde ve tabanında hainler var. Bu savaşa hayır diyenlerin hdp'den bir farkı yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.01.2018 21:44
avcı avcı

Akıllı olun bu işe sizin aklınız ermez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır2
cevapla 21.01.2018 18:49

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.