• Güncel
  • 12.01.2018 13:28
  • Son Güncelleme: 12.01.2018 - 13:28

İşte 'cü 'ın Feto'ya güzellemesi

Anayasa Mahkemesi'nin tahliye kararı verdiği 'cü gazeteci 'ın FETÖ elebaşına güzelleme yaptığı ve ona terörist diyenlere tepki gösterdiği anlar yeniden akıllara geldi. İşte 'nin tahliye kararı verdiği FETÖ'cü...

İşte FETÖcü Şahin Alpayın Fetoya güzellemesi

Tutuklu yargılanan 'nün gazetecileri ve hakkında , bireysel başvurular üzerine 'hak ihlali' diyerek skandal bir tahliye kararı vermiş karar çok tartışılmıştı. Skandalın ardından İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi FETÖ sanığı Şahin Alpay ve Mehmet Altan'ın hakkında tutukluluğun devamına karar verdi. Yargılanan FETÖ'cü gazeteci Şahin Alpay'ın ise FETÖ elebaşı 'e güzelleme yaptığı konuşması unutulmadı.

İŞTE AYM'NİN TAHLİYE KARARI VERDİĞİ FETÖ'CÜ ALPAY
FETÖ darbesinden önce ihanet örgütünün medyalarında yazan Mehmet Altan, Şahin Alpay ve Eser Karakaş gibi isimlerin bir arada olduğu canlı yayında örgüt elebaşı Gülen'in terörle ilişkilendirilmesi konusu konuşuluyor, yüzlerce masum vatandaşımızın ölüm emrini veren kalleş Feto'yu terörle ilişkilendirenlere tepki gösteriliyor.

Programda Şahin Alpay ile ilgili, "İddianamede Fethullahçı Terör Örgütü oldukları gerekçesiyle... Yahu Allah aşkına hangi terör ne olmuş? Ne şiddet uygulanmış? Fethullah Gülen'in şiddetle ne alakası var, ulan siz kimi kandırabilirsiniz? Fethulah Gülen dünyanın en barışçıl din insanı. İslam dünyasının en barışçıl din adamı. Siz kim oluyorsunuz? Fethullah Gülen'e terörist diyecek kadar kim oluyorsunuz siz? Utanın be!" şeklinde konuşuyor.

kalan karakter 1000

Mem Mem

Neler oluyor ya böyle. AYM apaaçık şekilde FETÖ başını övdüğü, algı yarattığı halde bu adamları aklıyor. Kimi biz değil devlet kaybedecek yüklü miktarda tazminat alacağız bu işten kurtulacağız diyor. Kimi hakkında kesin beraat kararı verileceğini iddia ediyor. Baktığımızda kısmen dedikleri gerçekleşiyor. Neler oluyor. Biz yine gardımızı alalım mı

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 12.01.2018 17:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT