• Güncel
  • 08.12.2017
  • Son Güncelleme: 08.12.2017 - 00:36

Can alıcı muhtar

Vanlı muhtar , ismiyle herkesi hayrete düşürüyor. Gittiği her yerde tebessüm ettiren birbirinden komik diyaloglarla karşılaşıyor

Can alıcı muhtar
VAN Erciş'in Yalındam Mahallesi Muhtarı Azrail Yok ismi sayesinde oldukça ünlü. İsminin kendisine avantaj sağladığını ifade eden muhtar, aynı zamanda fıkralara konu olacak olaylar yaşadığını dile getirdi. Başından geçen bir olayı tebessümle anlatan Yok şunları söyledi: "Van'dan ziyaret için İzmir'e gidecektim. Havalimanına işlemler için kimliğimi verdiğimde görevlinin bilgisayara ve bana baktığını gördüm. Ben de gülerek 'Hanımefendi siz hiç Azrail ile karşılaştınız mı' dedim.

MELEK GİBİ İNSAN...
O da 'Hayır' dedi. Sonra, 'Ben şimdi eve gitsem eşime, ben bugün Azrail'i uçağa bindirdim desem kimse inanmaz' esprisi yaptı." , bazen selam verdiği ve 'hayırlı işler' dilediği esnafın kendisine, "Azrail iyi ki buradan geçtin, selam verdin en azından biz de ölümü hatırladık" bazen de, "Azrail benim yaşım genç, buradan geçme" dediklerini söyledi. Yeşilova Mahalle Muhtarı Maksut Tuz ise "Adı korkutsa da kendisini tanıdıktan sonra çok sevdik. Melek gibi bir insandır" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT