Bugünkü
Takvim

Tahsilli fuhuş!

’da fuhuş operasyonu yapıldı. 70 kadın gözaltına alındı. Yabancı uyruklu olanların ülkelerinde doktor, avukat, mühendis gibi meslekleri olduğu öğrenildi...

ABONE OL
Tahsilli fuhuş!
Emniyet güçleri, fuhuş çetelerine operasyon üstüne operasyon yapıyor. 'da dün, emniyet güçleri, 4 otel ve 2 restorana baskın düzenledi. Para karşılığında fuhuş yapan 42'si yabancı uyruklu 70 kadın ve bu işletmelerin sahipleri ile çalışanları olduğu öğrenilen 14 kişi gözaltına alındı. Gürcistan, Azerbaycan, Özbekistan, Tacikistan ve Romanya'dan Türkiye'ye gelen 42'i kadının, kendi ülkelerinde doktor, avukat, mühendis ve bankacı olarak çalıştıkları öğrenildi. 28 kadının ise idari para cezası uygulanarak serbest kaldığı belirtildi. Öte yandan gözaltına alınan 14 kişi "Fuhuşa aracılık ve yer temininde bulunmak" suçları işledikleri gerekçesi ile Trabzon Adliyesi'ne sevk edildi. Hakim karşısına çıkan şahıslardan 7'si tutuklanarak Bahçecik Cezaevi'ne gönderildi. Diğer 7 kişi ise adli Kontrol şartı ile serbest kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.