Bugünkü
Takvim

Fıkra gibi sınıf

ABONE OL
Fıkra gibi sınıf
Eskişehir'deki Nasreddin Hoca İlköğretim Okulu'na kayıtlı 4 çift ikiz aynı sınıfta eğitim görüyor. Öğrencileri hem arkadaşları hem de öğretmenleri ayırt etmekte zorlanıyor. Bade- Gülce, Ela Su-Eda Su, Ceylin-Ecrin, ve GökayÖzay kardeşlerin sınıf öğretmeni Resul Balaman ise ilk kez böyle bir durumla karşılaştığını belirtiyor. Geçmişte ikizlerin ailelerine de hocalık yaptığını belirten Balaman, "Bu sene 4 çift ikizim oldu. 3 çift vardı, 4 oldu. Bunlarla çalışmak gerçekten çok zevkli. Hem birbirlerini çok seviyorlar, hem de birbirleri ile çok güzel bir diyalog içerisindeler. Fakat bir problem var, ikizlerden bir çiftini seçmem çok zor oluyor. En son gözlüklerinin çerçeve renklerinden ayırt etmeye başladım" diyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.