Bugünkü
Takvim

Hep aynı numara

FETÖ’nün hakimleri, ABD ve İngiltere’deki ikiz telefonlardan talimat aldı. Şike, Selam-Tevhid gibi kumpas soruşturmalarını başlattı.

ABONE OL
Hep aynı numara
FETÖ, ABD ve İngiltere'de aynı telefon numaralarını aldı. Yargıdaki uzantılarına yolladı. İşte o yargıçlar, sadece kodları değiştirerek iki ülkedeki Abi'leriyle irtibat sağladı.

Bülent Kınay defalarca ABD'deki +14793243178'e telefon açtı. Fatih Mehmet Uslu, Metin Özçelik ve Mustafa Başer'in de İngiltere'deki +444793243178'i aradığı anlaşıldı.

Hain örgüt, Arkansas ve Londra'daki bu telefonlardan talimat yağdırdı. Birbiri ardına kumpas davaları açtırdı. Binlerce suçsuz insanı hapse attırıp hayatını kararttı.

+14793243178
Yunanistan'a kaçarken yakalanan Şike hakimi ABD'deki bu numarayı 19 kez aradı.

+444793243178
SELAM-TEVHİD kumpasının hakimi Fatih Mehmet Uslu, İngiltere'deki ikiz numarayı 8 kez aradı.

Fatih ULAŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.