Bugünkü
Takvim

geldi

Kahraman askerlerimiz, sınır ötesine huzuru taşıdı. Mehmetçik ’da Türkçe “Biza’ya hoşgeldiniz” pankartıyla karşılandı...

ABONE OL
Biza geldi
Suriye'de güvenli bölge oluşturmak için bölgeye giderek Cerablus, El Bab gibi kentleri terörden temizleyen Mehmetçik, 'yı da özgürlüğüne kavuşturdu. Askerler Biza'nın kent girişine Türkçe olarak asılan "Biza'ya Hoşgeldiniz" pankartıyla karşılandı. Mehmetçik bu pankartı sosyal medyadan paylaşarak Türkiye'nin bölge halkı tarafından ne derece sevildiğini bir kez daha gösterdi. Bu arada 'nın İdlib'de gerginliği azaltma bölgesine intikali kapsamında Hatay'da askeri hareketlilik devam etti. İdlib'in sınır komşusu Hatay'ın Reyhanlı İlçesi'ne giden askeri malzemeler, 4 otobüs asker ve zırhlı personel taşıyıcılarla birliklere sevk edildi. Hatay'daki sınır hattının bazı yerlerine askeri iş makineleri kullanılarak kurşun geçirmez akordiyon siper örme işlemi de sürdü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.