Bugünkü
Takvim

Öfke Ateşi!

Futbolcu , 775 bin TL’lik lüks aracını sattı. Parası yatmayınca soluğu savcılıkta aldı...

Öfke Ateşi!
ESKİ milli futbolcu Necati Ateş, sattığı lüks aracının parasını alamadı. Dolandırıldığını öne süren Ateş, şikayetçi oldu. Olay 2 ay önce yaşandı. İddiaya göre ünlü futbolcu, İstanbul Etiler'deki bir galeriye giderek son model otomobilini 775 bin TL'ye satmak istedi. Anlaşmaya vardı ama aracın devrinden önce parasını istedi. Galeri sahibi de Necati Ateş'in hesabına 110 bin euro (476 bin TL) yatırdı. Paranın tamamının hesaba yatırılacağını düşünen Ateş, aracın devrini galeri sahibine verdi. Ancak aradan uzun bir süre geçmesine rağmen paranın geri kalanını alamadı. Milli futbolcu dolandırıldığı gerekçesiyle şikayetçi oldu. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.Dilek YAMAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.