Bugünkü
Takvim

Bir çekirdekleri eksik

Bir çekirdekleri eksik
İstanbul Beyoğlu'ndaki intihar girişimi büyük ilgi gördü! Vatandaşlar saatler süren olayı gözlerini kırpmadan film gibi izledi. Tophane Kemeraltı Caddesi üzerindeki iş merkezinde çalışan Lokman Y. işten çıkarılınca saat 17.30 sıralarında binanın çatısına çıktı. Olay yerine ekipler çağırıldı. Lokman Y.'nin atlama ya da düşme ihtimaline karşı branda açıldı. Mahalleli ise çoluk çocuk sokağa çıktı. Havanın kararmasına rağmen her dakika artan meraklı kalabalık adeta tribün oluşturdu. Bazı vatandaşlar, "Bir çekirdekleri eksik" diyerek tepki gösterdi. 3 saatlik operasyonda Lokman Y. kurtarıldı, film mutlu sonla bitti...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.