Bugünkü
Takvim

Baykal’ın başında 1 saat dua

Erdoğan, ’ın rahatsızlandığını duyar duymaz hastaneye koştu. Yoğun bakımdaki yatağının başında dua etti, Kur’an-ı Kerim okudu

ABONE OL
Baykal’ın başında 1 saat dua
Türkiye, Baykal'ın sağlına kavuşması için birleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan da hastaneye kaldırıldığı ilk andan itibaren CHP eski liderinin tedavisine özel bir ilgi gösterdi.

15 Ekim'de hastaneye giden Erdoğan, geçmiş olsun dileklerini iletti. Başucuna oturup Kur'an okudu, dua etti. Aileye de moral verdi! Baykal'ın eşi Olcay Hanım, "Minnettarım" dedi.

Cumhurbaşkanı, "Yaşadığım sürece Erdoğan ve ailesine kimse zarar veremez" diyen Baykal'ı zor gününde hiç yalnız bırakmadı. Gece özel uçak gönderip ailesinin istediği doktorun getirilmesini Erdoğan, sağladı.

6 gündür yoğun bakımda olan Baykal'ın uyutulduğu ve durumunda kötüleşme olmadığı açıklandı. Cumhurbaşkanı'nın yakın ilgisi, Baykal'ın eşi Olcay hanım ile çocukları Ataç ve Aslı Baykal'ı duygulandırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.