Bugünkü
Takvim

Sevgi yolu!

’ndeki sular çekildi. Sevgi Adası ile kara arasındaki yol da belirdi. Vatandaşlar adaya yürüyerek geçti...

Sevgi yolu!
Güneyin incisi Adana'da yağmur yağmadığı için Seyhan Baraj Gölü'ndeki sular kıyıdan yaklaşık 400-500 metre çekildi. Her yıl yaşanan durum sonrası Sevgi Adası ile kara arasındaki yol da belirdi. Normal zamanlarda adaya sandalla giden vatandaşlar, durumu fırsata çevirdi. Otomobilleriyle, motosikletleriyle veya yürüyerek adaya gitti. Bol bol da fotoğraf çekildi. Sıra dışı görüntüyü ölümsüzleştirdi. Yürüyerek adaya giden Ayhan Esen, "Gezmek için bugün buraya geldik ve adaya yürüyerek gidildiğini gördük. Gayet güzel ama biraz bakımsız bulduk. İlk defa geziyorum. Manzarası çok güzel" diye konuştu. Fatma Esen ise, "Tam bir Sevgi Adası şu anda. Sevgililer, çiftler falan. Beğendik yani güzel" dedi. Hataylı Durdu Albayrak ise, "Ender olan olaylardan birisiymiş. İnşallah doya doya gezeceğiz" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.