Bugünkü
Takvim

Korku gölü

’ta uğultunun ardından kabarmaya başlayan göl paniğe yol açtı. O görüntü ‘Van Gölü Canavarı’nı hatırlattı...

ABONE OL
Korku gölü
Yıllardır varlığı-yokluğu tartışma konusu olan Van Gölü Canavarı bu kez 'ta ortaya çıktı. Merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Göğem Göleti'nde önceki gün akşam saatlerinde esrarengiz bir olay yaşandı. Göletin orta kısımlarından uğultu geldiği, ardından gölün adeta kaynarcasına kabarmaya başladığı gözlemlendi. Bu anlar gölet etrafında piknik yapan ve balık tutan vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Piknikçi Rüyam Yaman o anları şöyle anlattı; "Ailece piknik yapmak üzere gölete geldik. Saat 17.30 civarında göletten bir uğultu sesi yükseldi. Dönüp baktığımızda göletin kabardığını gördük. Berrak olan gölet bir anda bulanıklaştı. Tedirgin olduk ve göletten uzaklaştık." Görüntüleri izleyen DSİ yetkilileri bölgede inceleme yapılacağını, ardından kamuoyunun bilgilendirileceğini duyurdu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.