Bugünkü
Takvim

55 derece ısıtan mont

ABONE OL
55 derece ısıtan mont
İzmir'de yaşayan Cengiz Kılıç (37), çok üşüyen biriydi. Isınmak için harekete geçti. 55 dereceye kadar ulaşan ısıtmalı mont, yelek ve ceket üretti. Ürünlerinin patentini de alan Türk girişimciye, 11 ülkeden bayilik teklifi geldi. Kılıç'ın tasarladığı ısıtmalı ürünler, kullanan kişinin isteğine göre 40, 45 ve 55 dereceye ulaşabiliyor. Montun cep kısmında yer alan kabloya bir batarya takılıyor ve batarya sayesinde altı adet ısıtma pedi harekete geçiyor. Montta bulunan butona basıldığında ise ürün 10 dakika içerisinde istenilen sıcaklığa ulaşıyor. Bu ürünlerin fiyatı ise 400 ve 600 lira arasında değişiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.