Bugünkü
Takvim

Genç kız kaçırıldı

Genç kız kaçırıldı
Van'da dün, üniversite öğrencisi Piroze Kont (22), okula gitmek için evden çıktı. Minibüs durağına gitti. Genç kızı, iki kişi zorla otomobile bindirerek kaçırdı. Vatandaşlar, Kont'un yakınlarına haber verdi. Büyük üzüntü yaşayan aile, soluğu karakolda aldı. Abla Pakize Kont, "Kardeşimi okula giderken yol üzerinde kimliği belirsiz kişiler kaçırdı. Öğrenciydi, daha hayalleri vardı. İstemediği bir insana mahkum edilmesini istemiyoruz. Gelecekle ilgili planları olan, okulunu düşünen, öğretmen olup öğrencileri eğitmek isteyen bir kız kaçırılıyor ve hayatı burada bitmiş oluyor. Kardeşim bulunmalı, hayatına kaldığı yerden devam etmeli" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.