Bugünkü
Takvim

8 TSK'ya teslim edildi

CHP'nin ve terör örgütü PKK'nın korkulu rüyası 'lardan 8 adet daha Türk Silahlı Kuvvetlerine teslim edildi.

  • Güncel
  • 12.10.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.10.2017 00:07
ABONE OL
8 SİHA TSK'ya teslim edildi

TSK, terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonlarda son yıllarda çok önemli sonuçlar almaya başladı. Türkiye'nin yerli olarak üretilen ve terörle mücadele aktif rol alan İnsansız Hava Aracı (İHA) ve Silahlı İnsansız Hava araçları () birçok başarılı operasyona imza atıyor.

8 İHA TSK'YA TESLİM EDİLDİ
Milli İHA Bayraktar'ın üreticisi BAYKAR Makina Teknik Müdürü Selçuk Bayraktar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada 8 adet SİHA'nın TSK'ya teslim edildiğini açıkladı. Bayraktar, "Her biri 4 adet akıllı mühimmat taşıyabilen yeni seri 8 adet SİHA'mız TSK'mıza teslim edildi, semalarımızda yerlerini aldı" diye yazdı.

kalan karakter 1000

MALİK,,, MALİK,,,

tabiki teröristden yanalar ,adım gibi eminim bundan ,bunların vatan severliğine inanmak aptallık olur, ne kadar hain varsa hepsinin topunun canı cehenneme ,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2017 09:45
vatandaş vatandaş

sihalar teslim edilmiş.ne güzel.hani diyorlardı ya cumhuriyeti biz kurduk.biz atatürkün partisiyiz.şimdi sihalar sizin kurduğunuz pardon atatürkün kurduğu türkiye cumhuriyeti devletine teslim edildi.ama biz atatürkün partisiyiz diyenlerde diyor ki niye vuruyorsunuz onlar piknik yapıyordu.ne matrak ama değilmi.yav kardeşim bari atatürkü ağzınıza almayın.bu aziz millet kimin ne olduğunu zaten biliyor.insan dokuz dakikada kılık değiştirmeden değişebilirmi.değişir.hemde bal gibi değişir.abe kızanım bari atatürkü karıştırmayın bu işe.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2017 08:16
sarıkayalı sarıkayalı

bü chp liler bizdrn yanamı terörüsten yanamı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.10.2017 06:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.