Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.09.2017 11:27
  • Son Güncelleme: 06.09.2017 11:27

'li 'na göre 'lı öldürmek alçaklık

Silahlı insansız hava araçlarının kullanımına karşı olduğunu ifade eden 'li vekil, devleti sivil vatandaşları öldürmekle suçladı.

CHP'li Sezgin Tanrıkulu'na göre PKK'lı öldürmek alçaklık

İstanbul Milletvekilli , TBMM'de düzenlediği basın toplantısında terörle mücadelede yeri oldukça önemli olan 'lara karşı olduğunu söyledi.

Teröristlerin korkulu rüyası olan SİHA'lar hakkında yaptığı açıklamalarla Kandil'i sevindiren CHP'li vekil, gelen tepkiler üzerine Twitter hesabından kısa bir açıklama yaptı.

SİHA'ların sivilleri vurup öldürdüğünü savunan CHP'li vekil, bu konuda açıklamalarının devam edeceğini işaret etti.

"TEŞHİR ETMEYE DEVAM EDECEĞİM"
Sezgin Tanrıkulu, "BAYRAKTAR adlı Silahlı İnsansız Hava Araçları sivil yurttaşları vurdu, öldürdü.Bütün alçaklığınıza rağmen bunu teşhir etmeye devam edeceğim."dedi.

"SAVAŞIN KURALLARI VARDIR"
Tanrıkulu, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında "Eskiden JİTEM vardı, şimdi aynı görevi SİHA'lar yapıyor. Böyle yöntem hukuk devletinde olmaz ancak savaşta olur; savaşın da kuralları vardır. AKP Hükümeti, 2002'de seçim bildirgelerine, hükümet programlarına bakıldığında, adalet, özgürlük, eşitlik ve insan haklarına saygı iddiasıyla geldi. 15 yıl sonunda toma, dozer, SİHA iktidarına dönüştü. Bu iktidarın adı toma, dozer ve SİHA iktidarıdır." diye konuşmuştu.

kalan karakter 1000

kafkas kafkas

savaş'ın kuralları arasında sivillerin arasında bombalı araç ve canlı bomba eylemide varmı ey sezgin pkkkulu...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.09.2017 09:41
aybala aybala

kendiside bir pkk lı olarak böyle düşünmesi çok doğal..onlardan tek farkı onlar dağda bu mecliste ne yazıkki..bunları meclise sokanlar utansın diycem ama onlarda utancak yüzde yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet30
hayır0
cevapla 07.09.2017 10:35
Arkadas1960 Arkadas1960

Bu Adam zaten PKK Baronu. Kendini CHP de kamufle etmis bunu Türkiyede bilmeyen yokki Türkiyenin dagilmasi icin elinden geleni yapiyor. Türkcede güzel bir Atasözü var : It ürür Kervan yürür

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır0
cevapla 06.09.2017 21:10
ŞAHİN ŞAHİN

LAN ŞREF YOKSUNU KÖPEK KÖPEKLERİ SAVUNACAĞIM DİYE HAVLAYIP DURUYORSUN HOŞŞŞT KEMİKSİZ KÖPEK.SENİ İKERLER BU SİLAHLI ANKALAR..YAKLARSA TERÖRİST KÖPEĞİN YANINDA SENİDE ÖPERLER KEŞKE OLSAN VARYA.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 06.09.2017 15:49
ülkem ülkem

bunlar bu yüzdende OHAL kaksın istiyor. bunların derdi pkk lıları korumak. ohal kalkacak pkk serbestce cırıt atacak ha! yemezler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 06.09.2017 15:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.