;

Engel olamadı!

’da bebeğine ‘serebral palsili’ teşhisi konulan Merve İlhantekin, kendisini engelli annesi olarak tanıtan bir kadın tarafından dolandırıldı.

Engel olamadı!
Dolandırıcılar, engelli annesini kandırdı. 400 lirasını aldı. Bu kadarına da pes dedirtecek olay 'da yaşandı. 2012'de evlenen Merve ve Ertem İlhantekin çiftinin 2013'te doğan ilk çocukları Cengiz, kalbi delik dünyaya geldi. Ardından ikiz bebeklere hamile kalan Merve İlhantekin, kızlarına Funda ve İlayda adını verdi. Funda, doğumdan 5 ay sonra öldü. İlayda'ya ise 'serebral palsili' (beyin rahatsızlığı) ve 'epilepsi' teşhisi kondu. Baba kızına çok vakit ayırınca çalıştığı yerden işten çıkartıldı. Anne İlhantekin, kızını daha da iyileştirmek için çocuğuyla aynı hastalığa yakalanan anneler ile Facebook üzerinden iletişime geçti. Dün de kendisini engelli annesi olarak tanıtan bir kadın tarafından 400 lira dolandırıldı. İlhantekin, "Gerçekten bir insanla konuşurken 10 kere düşünür oldum. Ne oluyor bu hayata biriyle arkadaşlık yapıp güvenemeyecek miyiz" dedi.
Etiketler:
  • 12 Eylül 2017, Salı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.