;

Zirve Kaan’ın

, 6 yaşında piyano eğitimine başladı. Başarı basamaklarını hızla tırmandı. İtalya’daki yarışmada, dünya birincisi olmayı başardı...

Zirve Kaan’ın
13 yaşındaki piyanist Kaan Turan, Dünya'yı kendisine hayran bıraktı. İzmir'de dünyaya gelen Kaan, ailesinin yönlendirmesiyle 6 yaşında piyano eğitimine başladı. Bu alanda hızla başarı basamaklarını tırmandı. Son olarak geçtiğimiz yıl özel bir üniversitenin 'Üstün yetenekli çocuklar' programına girmeyi başardı. Azmetti, çok çalıştı. Küçük yaşta yurtdışındaki birçok yarışma, festival ve sanat organizasyonlarına katılmaya hak kazandı. Son aldığı dereceyle de göğsümüzü kabarttı. Geçen ay İtalya Milano'da düzenlenen 17 ülkeden toplam 45 sanatçının yarıştığı Lovere Uluslararası Tadini Piyano Yarışması'na katıldı. Çaldığı parçalar ile herkesi kendisine hayran bıraktı. 13 yaş kategorisinde birinci olmayı başardı.
Etiketler:
  • 05 Eylül 2017, Salı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.