Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.08.2017 18:54
  • Son Güncelleme: 06.08.2017 18:54

'na tepkiler büyüyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü , CHP Genel Başkanı Kemal 'nun Almanya'da yayınlanan bir dergiye verdiği röportajla ilgili, "Mesele Avrupa'yı arkana alıp, Anadolu'ya meydan okumak değildir. Mesele Anadolu'yu arkana alıp, Avrupa'ya meydan okumaktır. İşte Recep Tayyip Erdoğan bunu yapıyor. İşte yiğitlik budur." dedi.

Kılıçdaroğlu'na tepkiler büyüyor

Ünal, Almanya'nın Fetullahçı Terör Örgütü ile terör örgütü PKK üyelerine adeta kucak açtığını belirtti.

"KILIÇDAROĞLU SEN KİMİN SÖZCÜSÜSÜN"
CHP Genel Başkanı Kemal 'nun verdiği demeçte Türkiye'yi eleştirdiğine işaret eden Ünal, "Şimdi güya yalanladılar. Diyor ki 'Alman turistleri uyarıyorum, Türkiye konusunda. Siz rahat olun ey Avrupa, Recep Tayyip Erdoğan'ı devireceğiz.' Sen kimin sözcüsüsün. Sen bu milletin sözcüsü müsün? Yoksa sen Avrupa'nın sözcüsü müsün? Biz burada 4 terör örgütü ile savaşmıyor muyuz? Biz burada 15 Temmuz'un arkasında duranlara karşı mücadele vermiyor muyuz? 15 Temmuz sonrası senin, bugün şikayet ettiğin o Avrupa, dönüp de bize 'Geçmiş olsun' dedi mi? Demedi. Mesele Avrupa'yı arkana alıp, Anadolu'ya meydan okumak değildir. Mesele Anadolu'yu arkana alıp, Avrupa'ya meydan okumaktır. İşte Recep Tayyip Erdoğan bunu yapıyor. İşte yiğitlik budur." ifadesini kullandı.

"CHP BU ÜLKEDE TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYMUŞ MU?"
CHP'lerin Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili söylemlerini de eleştiren Ünal, şöyle devam etti:

"Şimdi diyorlar ki 'Biz Mustafa Kemal Atatürk'ün takipçileriyiz.' Hadi oradan. Mustafa Kemal Atatürk yerliydi, milliydi. Siz ne zaman yerli ve milli oldunuz. Mustafa Kemal Atatürk emperyalizme karşı mücadele ediyordu. Şimdi siz bizleri kimlere şikayet ediyorsunuz, dönüp bir halinize bakın. Eğer Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının kurduğu bu cumhuriyetin yüksek ideallerini, kazanımlarını, değerlerini yaşatmaksa, Türkiye'yi muasır medeniyet seviyesine ulaştırmaksa bunu AK parti yapıyor. Bunu Recep Tayyip Erdoğan yapıyor. CHP bugüne kadar bu ülkede taş üstüne taş koymuş mu? Hayır. O yüzden bu aziz millet kimin ne olduğunu biliyor."

Ünal, 15 Temmuz'un bir er meydanı olduğunu, milletin kimin korkak kimin cesur olduğunu gördüğünü vurgulayarak, "Yiğitliğin lafla olmayacağını, vatan, millet sözlerinin lafla olmayacağını 'ölümüne ölümüne' diye sokağa çıkıp çıplak elleriyle ülkesine, vatanına nasıl sahip çıkılacağını bu millet, 15 Temmuz gecesi bütün dünyaya gösterdi." diye konuştu.

kalan karakter 1000

VATANDAŞ-1 VATANDAŞ-1

VATANA İHANETİ HER HAREKETİYLE KANITLAYAN KK'YA CHP DELEGELERİ DAHA NE KADAR MÜSADE EDECEKLER. BU KAFAYLA ŞU AN % 25 OLAN OYLARIN DAHADA DÜŞECEĞİNDEN EMİN OLABİLİR. DAHA İLERİDE DE ADI UNUTULMUŞ BİR TERÖR DESTEKÇİ PARTİ OLARAK ANILACAKSINIZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.08.2017 11:42
ihsan ihsan

burdan devamlı yqazdık kılıçtaroğlu fetö nün siyasi ayağı başıdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.08.2017 09:36
xs xs

E pes doğrusu bu kadarda vatan hainliğine pes. Kılıçdaroğlu senin bu ülkeden olmadığını biliyorduk ama birde şu seçmenin bilse.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.08.2017 09:09
KARTAL KARTAL

ÜLENNNN KILIÇDAR BU LAFIN ALTINDA KALACAGINA LAYIK OLDUGUN LAGIM ÇUKURUNA GİRSEYDİN İYİ OLURDU.....................

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 06.08.2017 20:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.